De Open Pijnackerse Springkampioenschappen worden gehouden op Zondag 17 november 2013

Oliveo gymnastiek organiseert dit jaar voor de 20e keer de Open Pijnackerse Springkampioenschappen. Dit evenement zal op zondag 17 november 2013 plaatsvinden in sporthal de Viergang, Sportlaan 1 te Pijnacker

Verenigingen worden van harte uitgenodigd om zich aan te melden voor deelname. De uiterlijke inschrijfdatum is zaterdag 6 oktober 2013 of zoveel eerder als het maximum aantal deelnemers is bereikt.

Voor 1 september zal alle informatie ( algemene informatie, oefenstof, reglement en inschrijfformulier) op de site te vinden zijn.
Wees op tijd met inschrijven en succes met oefenen want vol is vol!!!

Daarnaast willen wij u mededelen dat er op 30 maart 2014 weer de mogelijkheid is om mee te doen aan de Open Pijnackerse Springkampioenschappen. In november 2014 komt deze wedstrijd te vervallen omdat Oliveo in november 2014 hun jubileum gaan vieren.

Met vriendelijke groeten,
Bestuur en leiding Oliveo Gymnastiek.