Edith van Os 1ste van de regio bij Jong talentenwedstrijden

Op 19 mei 2012 was de finale van de turncompetitie voor jongtalenten van deze regio. Oliveo gymnastiek had 2 jong talenten op deze wedstrijd staan. Over een reeks van 3 wedstrijden werd gekeken welk meisje het beste was op niveau 9, divisie 2. In de twee voorgaande wedstrijden had Edith van Os al bewezen kans te maken op de titel in het eindklassement. De eerste wedstrijd werd zij 2de en de daaropvolgende wedstrijd liet ze zien dat ze erg hard getraind had en werd ze met ruime overmacht 1e. Ook tijdens de finale heeft zij laten zien dat ze over veel talent en stalen zenuwen beschikt en ze werd dan ook 1e tijdens deze finalewedstrijd en mede daardoor pakte ze ook de titel in het eindklassement. Meike de Graaf heeft ook een goede reeks van wedstrijden neergezet en is in het eindklassement op een knappe 7e plek geƫindigd.

(Foto: Edith van Os op nummer 1)