Marloes van Os geslaagd

Marloes van Os geslaagd assistent niveau 1

Terwijl de kleuters op maandag 29 juni 2015 een diploma kregen voor het goede gymmen, was er ook een diploma voor assistent bij de kleuters Marloes van Os!

 

Marloes helpt mij al vanaf dat ik begonnen ben met het geven van de kleutergymlessen nu bijna 2 jaar geleden. In september 2014 vroeg ik aan Marloes hoe zij het zou vinden om mee te doen aan de assistentencursus niveau 1 om zo meer te leren over het helpen tijdens de gymlessen. Leergierig als ze is, wilde ze dat wel! Het hele seizoen heeft Marloes diverse opdrachten uitgevoerd en dit resulteerde in een mooi diploma dat zij op maandag 29 juni in ontvangst mocht nemen!

1

Van harte gefeliciteerd Marloes!

 

Doordat Marloes na de zomervakantie naar de middelbare school gaat, zal zij stoppen met het assisteren. Mocht zij in de toekomst weer meer tijd krijgen, hopen we haar natuurlijk weer te mogen verwelkomen!