Wedstrijd Zaterdag 11 April

Zaterdag 11 april heeft Amber van de bovenbouw meiden haar regiowedstrijd gehad. Deze begon zijn op balk wat toch niet helemaal haar onderdeel is. Ze heeft laten zien wat ze kan op dit onderdeel en de oefening is toch ook wel heel moeilijk. Daarna gingen we naar vloer waar Amber en super oefening neerzetten. De handstanddoorol haalde ze zonder enige moeite. Op sprong is Amber 8ste geworden van alle meiden wat heel erg goed is. We hebben op dit onderdeel de afgelopen tijd ook hard geoefend en dit heeft zeker goed uitgepakt. Daarna ging Amber naar brug en heeft ze een hele strakke en nette oefening laten zien. Al met al heeft Amber een goede wedstrijd geturnd. Helaas zijn we het niet helemaal eens met de cijfers die door de juryleden zijn gegeven tijdens deze wedstrijd.