Clubkampioenen 2018 bekend

Gefeliciteerd, Kate, Babette en Milan Nathan met jullie prachtige prestatie tijdens de clubkampioenschappen 2018! Jullie hebben afgelopen zaterdag laten zien dat jullie de clubbeker verdienen na een mooi turndag in sporthal de Viergang. We hebben deze dag in totaal 185 meiden en 21 jongens in de leeftijd 4 tot en met 30 jaar voorbij zien komen. De meiden hebben geschitterd op de toestellen Brug, Balk, Vloer en Sprong en de jongens mochten bovendien ook nog op de Rekstok, Ringen en Voltige uitkomen. Wat hebben we genoten van de mooie elementen die ze geturnd hebben. Alle deelnemers hebben een mooie medaille gekregen en de diploma’s worden in de lessen uitgedeeld. De 3 bekers winnaars werden aan het eind van de dag bekend gemaakt op basis van de hoogste E-score (netheid). Zij mogen zich een jaar lang clubkampioen noemen!