Schrijf je nu in voor Zoka kamp 2019

Zoals elk jaar gaan de Pijnackerse gymverenigingen weer mee op ZOKA kamp. Dit zomerkamp wordt georganiseerd door de KNGU in Beekbergen. We kamperen in grote tien-persoons tenten, gaan gymmen in een prachtige sporthal en natuurlijk doen we op en rond het kampterrein heel veel spelletjes.

Per kampweek zijn er verschillende verenigingen vanuit het hele land aanwezig. Met je eigen leeftijdsgroep beleef je een spetterende week. De jongsten gaan een halve week op zomerkamp: van woensdag tot en met zaterdag. De oudere kinderen gaan wat langer; van zondag tot zaterdag.

Oliveo en K&V gaan dit jaar mee op de volgende kampweek:

21 juli t/m 27 juli     (kampweek 3)

Het gymkamp is bedoeld voor iedereen die helemaal gek is op turnen (ongeacht niveau). Iedere dag ga je de sporthal in en train je met leiding en gymstaf uit je eigen dorp.

Meer weten? Lees de Informatie brief 2019 en vergeet je niet voor 30 december aan te melden!