Oliveo weekendkamp

Ieder jaar organiseert Oliveo een weekendkamp voor alle kinderen tussen de 6 en 12 jaar die bij Oliveo turnen. Van vrijdagavond tot zondagmiddag kamperen we op het terrein van de Tinteltent in Pijnacker. We ondernemen allerlei leuke activiteiten, doen spelletjes, trekken erop uit en natuurlijk eten  we samen in het clubhuis. Het programma wordt natuurlijk een beetje aangepast op de leeftijd van de kinderen. Zo zullen de jongste kinderen iets vroeger het bed in duiken dan de ouderen en duurt de disco voor de oudsten bijvoorbeeld net wat langer. Kortom het is een supergezellig weekend samen met de leiding.

In 2019 vindt het weekendkamp plaats in het weekend van vrijdag 7 juni tot en met zondagmiddag 9 juni mei. De kosten voor het weekendkamp bedragen 60 Euro. Wil jij ook mee? Stuur dan een email naar de kampleiding: Oliveo.gymweekend@hotmail.com.

We willen graag de volgende gegevens van je ontvangen:

  • naam + adres + woonplaats
  • mobiele nummers van ouders/verzorgers
  • geboortedatum
  • de groep en dag waarop je turnt.

Neem bij bijzonderheden (denk aan medicatie etc.) contact met op ons via bovengenoemd mailadres.

Schrijf je snel in want vol = (helaas) vol