Verslag Weekendkamp 2017

 

Dit jaar was het weekendkamp weer geslaagd. Op vrijdag kwamen 65 kinderen vol enthousiasme en energie aan. Eerst even kijken in welke tent ze moesten slapen en bij welke leiding ze hoorden. Nadat de kinderen alles met een beetje hulp van de ouders hadden neergezet in de tent, was het tijd om de ouders uit te zwaaien.

Het slaapfeest kon beginnen. Vrijdagavond deden we eerst een kennismakingsspel. Daarna snel
een mooie ster versieren die zij als aandenken mee naar huis mochten nemen. Voor de kleintjes was het bedtijd en de grote mochten nog mee op vossenjacht. Spannend!

Na een korte nacht was het tijd voor de ochtendgymnastiek. Na het ontbijt zijn ze het bos in gegaan om “levend statego” te spelen. Terug op het terrein werd er druk geoefend voor de bonte avond. ‘s Middags zijn wij naar de ingerichte turnhal in Berkel gegaan. Daar hebben we veel leuke en nieuwe dingen gedaan. Terug op het terrein was het weer snel met z’n alle oefenen voor hun act tijdens de bonte avond. Maar op een lege maag kan je natuurlijk geen act
doen. Dus eerst nog even eten. Lekker verse pannenkoeken met veel stroop en poedersuiker… (smullen!)

Tijdens de bonte avond hebben wij de leukste acts gezien, van dansjes tot aan een goocheltruc. Daarna door naar de minidisco om nog te dansen en toen was het al weer bedtijd.

Zondag begon de dag met de ochtendgymnastiek. Iedereen had deze ochtend wel wat langer nodig om wakker te worden. Na het ontbijt hebben we 6 kamp gedaan. ‘s Middags was het heerlijk weer en zijn ze waterspelletjes gaan doen. De buikschuifbaan was een groot succes. Toch vonden de meeste kinderen het leukst om de
emmers water over de leiding te gooien. Nadat iedereen was uitgespeeld moesten toch echt de tassen ingepakt worden en de luchtbedden leeg. Langzaam druppelden alle ouders binnen om hun kind op te halen. Eerst even snel
knuffelen en de tassen pakken en daarna de kampdans en de andere dansjes laten zien.